Klient: Selena FM S.A.
Branża: chemia budowlana
Typ eventu: spotkanie świąteczne i jubileusz firmy
Liczba uczestników: 200
Termin: grudzień
Miejsce: Q Hotel Plus, Bielany Wrocławskie
Zakres odpowiedzialności Compani: kompleksowa, tj. od koncepcji kreatywnej, przez produkcję, po realizację

Klient

Selena FM S.A. jest globalnym liderem i dystrybutorem w branży chemii budowlanej oraz jednym z największych producentów piany montażowej dla budownictwa na świecie, z główną siedzibą we Wrocławiu.

Cele eventu

Wyjątkowe grudniowe spotkanie miało na celu uroczyste podsumowanie jubileuszowego roku działalności firmy Selena, wręczenie nagród pracowniczych oraz podtrzymanie corocznej tradycji firmowego bankietu świątecznego połączonego z akcją charytatywną.

Jubileusz firmy

Opis przebiegu wydarzenia:

Jubileusz firmy, spotkanie wigilijne i gala wręczenia nagród dla najbardziej zaangażowanych pracowników. Tak kompleksowy charakter wydarzenia wymaga harmonii między częścią oficjalną, bankietową i integracyjną. 

Pełna elegancji gala odbyła się w podniosłej, ale i pełnej refleksji atmosferze podsumowującej wieloletnią działalnością firmy. Zwieńczeniem uroczystej części, było wręczenie statuetek Tytany 2022. Laureaci zostali uhonorowani za swoje wyjątkowe zaangażowanie, pracę i wkład w rozwój firmy. W duchu jubileuszu i kończącego się roku kalendarzowego, pracownicy współdzielili chwile pełne dumy i radości. 

Towarzysząca atmosfera serdeczności i dobroczynności była wszechobecna. W tym nastroju odbył się integrujący gości, utrzymany w luźnej atmosferze Quiz. Pracownicy drużynowo odpowiadali na pytania, zdobywając punkty w szczytnym celu. Ten element wieczoru połączony został z tradycją firmowej akcji charytatywnej – w tym roku dedykowanej pomocy Ukrainie.

Całości imprezy towarzyszył motyw przewodni, który miał swoje odzwierciedlenie w nienachalnych, eleganckich dekoracjach.Nastrojowej muzyce charakteru dodawały artystyczne, momentami wzruszające występy na żywo.

Podczas wydarzenia odbywały się dedykowane klientowi atrakcje angażujące gości. By uwiecznić wybrane chwile wspólnych uśmiechów, przygotowane zostały fotobudki i tematyczne ścianki do zdjęć.

Nagrody dla pracowników

#SOUNDS LIKE A CHALLANGE?:

Xmas Party Selena 2022 jest przykładem kompleksowości w zakresie realizacji wydarzeń firmowych. Przygotowania wymagają wyjątkowej precyzji w zakresie scenariusza – planowaniu wystąpień, elementów artystycznych i uwzględnienia dodatkowych bloków czasowych na podziękowania. Plan musi być jednocześnie precyzyjny i elastyczny. Istotne jest zebranie jak największej ilości detali od klienta, które pozwalają na płynny przebieg części oficjalnej w odpowiedniej dyscyplinie czasowej, lecz nie pośpiesznie.

Zespół po stronie Compani:

Małgorzata Mańkowska

  • koncepcja kreatywna
  • produkcja wydarzenia
  • realizacja wydarzenia
mirela-radwanska

Mirela Radwańska

  • realizacja wydarzenia
marcin-mistoń

Marcin Mistoń

  • realizacja wydarzenia
krzysztof-katrycz

Krzysztof Katrycz

  • realizacja wydarzenia

Pracujemy dla

Let’s make
events together.

porozmawiajmy

linkedin facebook youtube instagram