Klient z branży: motoryzacyjna
Typ eventu: Summer Party
Cel: letnia integracja pracowników
Liczba uczestników: 500
Termin: wrzesień 2023
Miejsce: Boszkowo, woj. Wielkopolskie
Zakres odpowiedzialności Compani: Częściowa realizacja wydarzenia – Infrastruktura, dekoracje, atrakcje, obsługa

Cele eventu

Coroczna, nieformalna integracja pracowników na co dzień pracujących w 4 różnych lokalizacjach w Polsce. 

Opis przebiegu wydarzenia

Całodniowa impreza integracyjna dla 500 osób wymaga precyzyjnego, ale też dynamicznego harmonogramu. Ważny jest też wybór miejsca, tak aby integrując różne oddziały firmy, każdy miał dogodny dojazd. W tym roku pracownicy spotkali się w Boszkowie pod hasłem #OneTeam z motywem przewodnim – superbohaterowie.

Wydarzenie otworzyła krótka część konferencyjna, która odbyła się w specjalnie przygotowanej hali namiotowej. Okolice Jeziora Dominickiego przemieniły się w krainę super-mocy, gdzie pracownicy mogli rozpocząć ich manifestowanie. Pierwszym sprawdzianem była gra terenowa, która potwierdziła, że każdy jest superbohaterem w swojej dziedzinie. Równolegle odbywały się atrakcje w strefie tematycznej oraz aktywności sportowe na plaży.

Zwieńczeniem całodziennej integracji było stworzenie human logo. Dron uwiecznił na zdjęciu logotyp z ludzkich ciał o powierzchni niemal 30 m2. Na rozluźnienie po obfitym w supermoce dniu pracownicy udali się na wspólną kolację i rozdanie nagród. Na koniec dnia – wszyscy superbohaterowie sfrunęli na parkiet by tańczyć do białego rana.

SOUNDS LIKE A
#CHALLANGE?

W przypadku tego wydarzenia wyzwaniem okazały się metry kwadratowe. Dosłownie. Sporym przedsięwzięciem było szybkie przygotowanie w pełni wyposażonej hali namiotowej o powierzchni 800 m2 oraz sprawna koordynacja human logo o powierzchni 30m2. Na szczęście wszystko udało się wymierzyć 😉

Koordynator po stronie klienta: Zespół marketingowy.  

Zespół po stronie Compani:

mirela-radwanska

Mirela Radwańska

  • manager projektu
  • produkcja wydarzenia
  • realizacja wydarzenia
agnieszka-koksanowicz

Agnieszka Koksanowicz

  • koncepcja kreatywna
  • realizacja wydarzenia

Pracujemy dla

Let’s make
events together.

porozmawiajmy

linkedin facebook youtube instagram