Event integracyjno-rozwojowy

Głównym założeniem pikniku firmowego było zapoznanie się pracowników i integracja całego zespołu na wydarzeniu plenerowym. Event zaprojektowany był pod kątem atrakcji warsztatowych, pozwalających na współpracę i dobrą zabawę. Całość odbywała się w języku angielskim.

Skala wydarzenia: 220 osób
Miejsce eventu: Beach Bar Marina Kleczków
Motyw przewodni: Jarmark integracyjny. Motyw kultury
i kuchni polskiej.

uczestnicy siedzący na leżakach na plaży

Przebieg pikniku pracowniczego

Integracja zespołu: Event nastawiony był na team building zespołu. Sportowe emocje towarzyszyły uczestnikom i obserwatorom turnieju siatkówki plażowej. W temat imprezy wpisywały się również takie punkty,
jak: strefa eko, gdzie zostały przeprowadzone warsztaty ekologiczne, a także degustacja wrocławskiego piwa
i kiszonych warzyw oraz owoców.

Goście mogli wspólnie bawić się na strefie gier, gdzie dostępne były m.in. giga twister i gry planszowe. Kolejna część warsztatowa dotyczyła nauki tańca ludowego. Uczestnicy świetnie bawili się przy poznawaniu podstawowych kroków tanecznych w rytm polskiej muzyki. 

warsztaty - las w słoiku

Realizacja eventu

Atrakcje: W międzyczasie goście korzystali z dostępnych atrakcji, takich jak: ścianka wspinaczkowa, VR, wystawa zdjęć i ciekawostek z Polski. Dodatkowo uczestnicy wydarzenia mieli możliwość rozruszania się na krótkich zajęciach na zdrowy kręgosłup oraz zumbie. Goście mogli również zrobić pamiątkowe zdjęcia w fotobudce. Na wydarzeniu odbył się quiz show oraz finał „wrocławskiej loterii”. Nie zabrakło także zabawy na parkiecie do późnej nocy z DJ-em.

Realizacja: W pełni odpowiadaliśmy za zaprojektowanie
i zrealizowanie wydarzenia. Po naszej stronie była koncepcja kreatywna, nadzór nad budżetem
i harmonogramem prac, zaplanowanie atrakcji, catering, venues, branding, obsługa oraz zabezpieczenie terenu.

Pracujemy dla

Let’s make
events together.

porozmawiajmy

linkedin facebook youtube instagram