Celebracja 10-lecia firmy

Głównym założeniem gali jubileuszowej była celebracja 10-lecia firmy. Wydarzenie miało na celu zaakcentowanie, że największą wartością Qiagen są ludzie. Dbałość o pracowników i tworzenie dobrej kultury organizacji to filary firmy. 

Wyzwanie pracodawcy: Przez czas pandemii w firmie znacznie zwiększono zatrudnienie. Jak pomóc pracownikom lepiej się poznać i dzięki temu usprawnić współpracę w zespole? 

Skala wydarzenia: 500 osób 
Miejsce eventu: Q Hotel Plus (Wrocław Bielany) 

Przebieg gali jubileuszowej

Integracja zespołu: Goście na wejściu otrzymywali dedykowane karty. Mieli za zadanie odnalezienie drugiej osoby na sali z kartą z identycznym znakiem. Za pomocą prostej aktywności zainicjowaliśmy tworzenie i umacnianie relacji wśród pracowników. 

Atrakcje: Whiskey&wino casino sprawiło, że wszyscy mogli poczuć się, jak w prawdziwym kasynie. Pracownicy mieli szansę lepszego zapoznania – kto okazał się ryzykantem, a kto zagrał bezpiecznie? Wcielając się w rolę gracza, można było sprawdzić swój poziom wiedzy i smaków serwowanych napojów. 

Przebieg eventu

Goście mogli również zrobić pamiątkowe zdjęcia na ściance i w fotobudce. Dodatkowo do dyspozycji uczestników była fotomozaika, a wydrukowane z niej zdjęcia umieszczane były na specjalnej ścianie, tworząc w całości wyjątkowy obraz. Dobrą zabawę na parkiecie zapewnił koncert zespołu XO Show oraz DJ.

Realizacja eventu: Odpowiadaliśmy za koncepcję kreatywną, produkcję i logistykę całego wydarzenia. Opracowaliśmy event od strony brandingowej, techniki estradowej, współpracy z hotelem i oprawy muzycznej. Jubileusz odbył się zgodnie z założeniami Klienta.

Pracujemy dla

Let’s make
events together.

porozmawiajmy

linkedin facebook youtube instagram