Klient: QIAGEN Wrocław
Branża: Badania w zakresie biotechnologii
Typ eventu: Halloween Party
Liczba uczestników: 500
Termin: październik 2023
Miejsce: Wrocław
Zakres odpowiedzialności Compani: Kompleksowa – od koncepcji po produkcję i realizację wydarzenia

Klient

QIAGEN Wrocław jest dostawcą technologii próbek i testów do diagnostyki molekularnej, testów stosowanych, badań akademickich i farmaceutycznych. Firma działa w ponad 35 biurach w ponad 25 krajach. We Wrocławiu od 2012 roku firma QIAGEN Wrocław posiada oddział zatrudniający ponad 800 pracowników i wciąż rośnie.

Cele eventu

Podtrzymanie dobrych pracowniczych relacji oraz wewnętrznego networkingu najlepiej odbywa się podczas niezobowiązujących spotkań poza biurem. Firma QIAGEN Wrocław chce wspierać swoich pracowników również w tym wymiarze, dlatego podjęliśmy się wspólnej organizacji luźnej, integracyjnej imprezy z okazji Halloween.

Opis przebiegu wydarzenia

Pamiętacie Rodzinę Adamsów? Tak właśnie wyglądał Halloween z QIAGEN Wrocław, jak zlot całego ich rodu. Pracownicy przeszli samych siebie w charakteryzacjach! A w strefie bodypainting mieli możliwość uzupełnienia stylizacji np. o fotorealistyczną jątrzącą się ranę.

Wiszące czaszki, pajęczyny, ślady krwi… Aż tu nagle spośród oparów dymu wyłonił się „Thriller” – taneczne show z muzyką na żywo. Skóra jeżyła się na plecach najbardziej nieustraszonych pogromców duchów. Po mocnym akcencie na otwarcie, straszydła miały dowolność uczestnictwa w tematycznych, grupowych atrakcjach dostępnych przez cały czas trwania imprezy.

Cukierek albo psikus! Crème de la crème elementów integracyjnych eventu, był z pozoru bezpieczny tort z cup cake’ów. Pyszności kryły w sobie złowrogą „a’la truciznę”, a zadanie we wnętrzu babeczek dostarczyło wskazówek, jak jej uniknąć lub zdobyć antidotum.

Uzupełnieniem halloween-owych nastrojów była strefa baru, gdzie serwowano przepyszne mikstury rodem z kotła czarownic. A zwieńczeniem imprezy, parkiet, po brzegi wypełniony wspólną zabawą i na szczęście udawanym strachem.

#SOUNDS LIKE A CHALLANGE?:

Tematyczne imprezy integracyjne są przyjemne w realizacji. Mamy już spore doświadczenie, dlatego możemy minimalizować liczbę potknięć. Co ciekawe, wyzwaniem samym w sobie bywa długoterminowa współpraca z tym samym klientem, sztuką jest wówczas zaskoczyć 😉

Koordynator/Zespół po stronie Klienta: Office and Event Coordinator

Zespół po stronie Compani:

Małgorzata Mańkowska

  • koncepcja kreatywna
  • produkcja wydarzenia
  • realizacja wydarzenia
agnieszka-koksanowicz

Agnieszka Koksanowicz

  • realizacja wydarzenia

Michał Korolko

  • realizacja wydarzenia

Pracujemy dla

Let’s make
events together.

porozmawiajmy

linkedin facebook youtube instagram