Event integracyjny pracowników firmy BD

Branża: Technologia Medyczna
Typ eventu: summer party (impreza plenerowa)
Cel: integracja pracowników, pracujących na co dzień w różnych działach, często kontaktujących się tylko zdalnie
Liczba uczestników: 600
Termin: czerwiec 2023
Miejsce: Wrocław
Zakres odpowiedzialności Compani: kompleksowa realizacja eventu

Klient

BD (Becton Dickinson) jest jednym ze światowych liderów rynku technologii medycznych. Wspomaga odkrycia medyczne, diagnostykę i opiekę zdrowotną. Pierwszy oddział BD w Polsce został otwarty w 1996 roku, a w 2013 we Wrocławiu powstało Centrum Usług Wspólnych – Shared Service Center.

Cel eventu

Wzmocnienie relacji pracowniczych dzięki międzyoddziałowej integracji poza miejscem pracy.

FLOWER POWER FESTIVAL to event, który łączył w sobie serię tematycznych aktywności z nienachalną integracją pracowników. Program obejmował warsztaty dedykowane rozwojowi indywidualnych umiejętności oraz zorganizowane aktywności grupowe. Impreza pełna hippie-motywów, subtelnie podkreślała wartości firmy skoncentrowane na promowaniu aktywnego i zdrowego trybu życia.

Flower Power Festival

Festiwalowy charakter firmowej imprezy integracyjnej pozwala każdemu z pracowników znaleźć komfortową dla swojej natury propozycję. Istotę stanowi umiejętne lokowanie różnorodnych aktywności indywidualnych i grupowych z odpowiednim nasyceniem tzw.  stref neutralnych, takich jak tu Grill&Chill i Chill&Foto. 

Pracownicy mieli możliwość uczestnictwa w warsztatach wymagających skupienia i precyzji: plecenie pachnących wianków z ziół i kwiatów, malowanie skóry naturalną henną, tworzenia makram czy strefa DIY zapachowych świec. Dla tych, którzy wolą widzieć efekt swojej pracy szybciej – odbyły się warsztaty farbowania koszulek. 

Goście na imprezę przybywali w stylizacjach Flower Power, a dla zapominalskich i łaknących trofeum w konkursie na najlepszy strój, przygotowany został Festival zone, gdzie profesjonalnie malowano twarze, dekorowano ciało i włosy (Braiding Hair). 

Aktywności w kategorii team building obejmowały tematyczny Pub Quiz, drużynowy i indywidualny konkurs karaoke, dedykowane strefy Chill&Foto do pogawędek i robienia wspólnych zdjęć. 

Integrację wieńczyła i przeplatała była niezawodna impreza taneczna. Parkiet zapraszał do zabawy tematyczną muzyką w rytmie Flower Power. A dla najwytrwalszych tancerzy, na zakończenie eventu, parkiet przerodził się w Silent Disco. Uczestnicy bawili się niemal do rana, przy wybranym kanale muzycznym w słuchawkach. 

SOUNDS LIKE A
#CHALLANGE?

Wyzwania są ekscytującym elementem planowania eventów. Wymagają precyzyjnej analizy charakteru każdej imprezy. Organizacja eventu dla firmy trudniącej się rozwiązaniami technologicznymi, wymaga przemyślanych i adekwatnych rozwiązań z zakresu promocji eventu i rejestracji uczestników. Ponadto, wydarzenia plenerowe zawsze wiążą się z ryzykiem pogodowym. Nie zawsze jednak, na dzień eventu zapowiadane są gwałtowne burze i intensywne interwałowe opady. Wówczas istotą jest zaplanowanie zabezpieczeń tematycznych stref i aktywności na wpadek niepogody.

Koordynator po stronie klienta: Business Assistant

Zespół po stronie Compani:
Koncepcja kreatywna: Małgorzata Mańkowska
Produkcja wydarzenia: Małgorzata Mańkowska
Realizacja wydarzenia: Małgorzata Mańkowska, Agnieszka Koksanowicz, Agnieszka Granops

Pracujemy dla

Let’s make
events together.

porozmawiajmy

linkedin facebook youtube instagram