10Lip

Marlena Polus

Współpraca z Grupą Eventową Compani przy organizacji BD Summer Party okazała się pełnym sukcesem! Zaangażowanie, duża kreatywność i responsywność całego zespołu to jedne z wielu przymiotów podsumowujących naszą wspólną, półroczną przygodę

Zdjęcie Ewy Mróz Prezes Fundacji Everest
09Mar

Ewa Mróz

Fundacja Everest ma ogromną przyjemność wyrazić zadowolenie ze współpracy z Compani sp. z o.o. Prowadzenie działań organizacyjnych przy tworzeniu wydarzeń przez Compani skutkuje kolejnymi sukcesami Biegu Firmowego, w którym w ostatnich latach udział wzięło ponad 1000 firm z całej Polski.

Referencje TestArmy Damian Szczurek
28Lut

Damian Szczurek

Pragniemy wyrazić duże zadowolenie ze współpracy z Grupą Eventową Compani, która kompleksowa organizowała większość wydarzeń pozapracowych firmowych, jakie były udziałem TestArmy Group S.A. Decyzją Zarządu Spółki, popartą pozytywnymi opiniami pracowników, współpraca ta trwać będzie zapewne jeszcze długo w przyszłości.

23Lut

Bartłomiej Postek

Ze wszystkimi założycielami Compan’ów miałem przyjemność współpracować. Wszystkie ustalone działania były zrealizowane w terminie i bez problemów. Praca z sumiennymi i ambitnymi członkami Compan’ów gwarantuje realizację zakładanych celów. Gorąco polecam

29Gru

Piotr Karolczak

Marcin, Kamil i Paweł to najlepiej zorganizowane osoby, jakie znam. Można zaufać im w organizacji wydarzenia na każdym jego etapie. Jako Grupa Eventowa Compani świetnie zidentyfikowali nasze potrzeby i kompleksowo zorganizowali cykl szkoleń na najwyższym możliwym poziomie.