Klient: z branży deweloperskiej
Typ eventu: zimowy wyjazd integracyjny
Cel: integracja pracowników, aktywny wypoczynek w górach połączony z relaksem w strefie SPA
Liczba uczestników: 100
Termin: styczeń
Zakres odpowiedzialności Compani: kompleksowa, od koncepcji po produkcję i realizację

Cel eventu

W okresie jesienno-zimowym zwyczajowo „rozładowują się nam baterie”. Nasz klient dobrze zdaje sobie z tego sprawę, dlatego co roku, w tym okresie organizuje wyjazdy w góry, które cieszą się dużą popularnością wśród pracowników. Edycję w 2023 r. postanowił oddać w ręce Compani. Celem wyjazdu była integracja pracowników połączona z aktywnym wypoczynkiem.

Przebieg eventu

Wypoczynek ma różne definicje. Dla jednych kwintesencją relaksu jest górski spacer, innym potrzebna jest solidna dawka adrenaliny. Natomiast nic nie integruje tak jak wspólne doświadczanie.

Z takim nastawieniem został zaprojektowany harmonogram krótkiego wyjazdu. Uczestnicy zgodnie ze swoimi potrzebami mieli dowolność wyboru scenariusza dnia. Grupa narciarsko-snowboardowa zażywała emocji na stokach, gdzie widocznym spoiwem była zdrowa, sportowa rywalizacja. Druga grupa oddała się kontemplacji natury i głębokim rozmowom podczas zimowego spaceru. Oazą dla całodniowych doświadczeń był hotel ze strefą SPA i wspólna regeneracja na termach.

Podczas wyjazdu miłym integracyjnym przerywnikiem był tematyczny Pub Quiz, a na zakończenie obfitego w tlen i ruch czasu, uczestnikom nie zabrakło sił na imprezę taneczną z DJ-em.

Powrót z wyjazdu rozbrzmiewał spokojnymi podsumowaniem wspólnych doświadczeń. I tak oto pracownicy wrócili wzbogaceni o nowe płaszczyzny firmowych znajomości.

SOUNDS LIKE A
#CHALLANGE?

Pierwotny scenariusz wyjazdu, zakładał korzystanie z infrastruktury narciarsko-snowboardowej w Harrachovie. Warunki pogodowe jednak zmieniły się na tyle radykalnie, że na 3 dni przed planowanym wyjazdem dowiedzieliśmy się, że stoki w Harrachovie nie są i nie będą wystarczająco naśnieżone. W ekspresowym tempie należało podjąć działania relokujące 90-osobową grupę i instruktorów na sztucznie naśnieżane stoki w Szpindlerowym Młynie – co uczyniliśmy bez turbulencji dla Klienta.

Zespół po stronie Compani:

Agnieszka Koksanowicz

  • koncepcja kreatywna
  • produkcja wydarzenia
  • realizacja wydarzenia

Mirela Radwańska

  • realizacja wydarzenia

Krzysztof Katrycz

  • realizacja wydarzenia

Pracujemy dla

Let’s make
events together.

porozmawiajmy

linkedin facebook youtube instagram