Klient z branży: odzież specjalistyczna
Typ eventu: wyjazdowe spotkanie świąteczne, X-Mas Party
Cel: integracja pracowników i działania CSR
Liczba uczestników: 220
Termin: grudzień 2023
Miejsce: Jedlina Zdrój
Zakres odpowiedzialności Compani: Kompleksowa realizacja wydarzenia

Cele eventu

Integracja zespołu poza środowiskiem pracy i spotkanie w świątecznej atmosferze, a wszystko to okraszone działaniami CSR.

Opis przebiegu wydarzenia

Świąteczny wyjazd integracyjny już z założenia przepełnia beztroska atmosfera. Każdy powoli myśli o zbliżającym się spokojnym domowym czasie. Koniec roku to też okres podsumowań i planów na przyszłość. Podróż do Jedliny Zdrój łączyła te wątki. Dzięki wyłączności obiektu, udało się stworzyć komfort do odpoczynku, zdobywania punktów w grze terenowej i do wystawnej części bankietowej. Aktywności team buildingowe płynnie przeplatały się z akcentami świątecznymi.

Atrakcje dla pracowników zostały bezpośrednio połączone z działaniami z zakresu Społecznej Odpowiedzialności Przedsiębiorstw. Każde zwycięstwo była bezpośrednim wsparciem organizacji charytatywnych wybranych przez firmę. Sporą dawkę emocji, zagwarantowała gra terenowa, która poza zdrową integrującą rywalizacją zawierała również elementy krajoznawcze.

Po dniu pełnym wrażeń i wspólnego pomagania, nadszedł czas na wieczorną imprezę taneczną poprzedzoną, krótką częścią oficjalną. Podsumowanie minionego roku działalności i firmowe plany na przyszłość podsycała pozytywna atmosfera zespołu gotowego do kolejnych wyzwań.

SOUNDS LIKE A
#CHALLENGE?

Wyjazdy integracyjne są częstą poza firmową aktywnością. Sztuką jest oryginalność w ich realizacji – to było naszym celem. Doświadczenie mamy już niemałe zatem wyzwań – nie odnotowano 😉

Koordynator po stronie klienta: HR Specialist, HR Manager

Zespół po stronie Compani:

Agnieszka Granops

  • koncepcja kreatywna
  • produkcja wydarzenia
  • realizacja wydarzenia
mirela-radwanska

Mirela Radwańska

  • realizacja wydarzenia

Pracujemy dla

Let’s make
events together.

porozmawiajmy

linkedin facebook youtube instagram