Event integracyjny pracowników firmy Dolby

Klient z branży: Technologicznej 

Cel wydarzenia: integracja i team building pracowników 

Motyw przewodni: Western i kultura USA. 

Claim: Once upon a sound | In the wild USA

Skala wydarzenia: 300 dorosłych i 150 dzieci

Miejsce eventu: Tor wyścigów Konnych, Partynice

strefa odpoczynku dla uczestników integracji

Przebieg integracji firmowej

Z początkiem czerwca odbył się coroczny event firmy Dolby, organizowany w okolicach dnia dziecka. Wydarzenie ma cechy pikniku firmowego i charakteryzuje się rodzinną atmosferą, gdyż zapraszane są również dzieci.

Została przygotowana specjalna platforma www do rejestracji uczestników oraz aplikacja umożliwiająca posiadanie stałego dostępu do agendy, mapy, informacji o dojeździe, itp. Umożliwiło to minimalizację wydruków, czyli działanie w obszarze #eko.

miasteczko w stylu western

Integracja zespołu firmowego: Pojawiający się goście mogli cieszyć się pogodą na polanie przy Torze wyścigów Konnych. Sportowe emocje towarzyszyły uczestnikom i obserwatorom turnieju siatkówki o puchar Dolby. Miasteczko w klimacie western pozwalało na wiele wspólnych aktywności, np. giga gry oraz strefa sportów amerykańskich dla kilku osób, czy korzystanie ze strefy chilloutu z leżakami i hamakami.

W międzyczasie pracownicy firmy korzystali z dostępnych atrakcji, takich jak: park linowy, jazda konna na kucyku dla dzieci, konkursy np. łapanie byka na lasso (dorośli) czy szukanie szeryfa (dzieci). Młodsi uczestnicy mieli zapewnione animacje, które polegały na zbieraniu punktów za różne aktywności, a następnie wymianie ich na watę cukrową. Wieczorem goście mogli wziąć udział w odprężającym jam session. Dostępny był także catering z pyszną strefą BBQ i daniami kuchni amerykańskiej. Dla dzieci przygotowane zostały specjalne przekąski i lody, a dla dorosłych strefa Saloon – bar w stylu western.

Pracujemy dla

Let’s make
events together.

porozmawiajmy

linkedin facebook youtube instagram