Klient

Branża: IT / Software Development Company
Typ eventu: Mikołajki – event dla pracowników i ich rodzin.
Liczba uczestników: 450 (w tym ok. 100 dzieci stacjonarnie i 125 niestacjonarnie wraz z rodzicami)
Termin: grudzień
Miejsce: Wrocław
Zakres odpowiedzialności #Compani: kompleksowa realizacja: koncepcja kreatywna, reżyseria, produkcja i realizacja wydarzenia;

Cele eventów

dekoracje świateczne na evencie dla firmy
przebrania świąteczne

Opis przebiegu wydarzenia:

Rodzinne, firmowe Mikołajki to znakomita forma wspólnego spędzania czasu. Tego rodzaju wydarzenia zbliżają do siebie ludzi. Wszyscy zapraszają swoją prywatność do pracy co zmniejsza dystans między pracownikami i pracodawcą. Aby tak liczne spotkanie było przyjemne dla każdej grupy wiekowej wymaga dbałości o detale w zakresie potrzeb tych najmłodszych i najstarszych uczestników.

Wydarzenie odbyło się grudniowym popołudniem by dzieci mogły uczestniczyć w nim już po swoich regularnych zajęciach. Pracownicy mogli aktywnie brać udział w warsztatach razem ze swoimi pociechami lub odpocząć przy kawie w Strefie Rodzica. Aby każdy gość czuł się zaopiekowany, przygotowana została również Strefa Malucha dla dzieci w wieku do 3 lat.

Całości mikołajkowego nastroju dopełniały dekoracje zgodne z motywem przewodnim Dziadka do Orzechów ze specjalnym miejscem dla najważniejszego gościa wieczoru – Świętego Mikołaja. Sale warsztatowe zostały tematycznie udekorowane. Niezapomnianej dawki emocji dostarczyła i dzieciakom, i rodzicom fotobudka. Świątecznym przebraniom nie było końca – pomalowane twarze i reniferze rogi zdecydowanie dominowały w kadrach.

Podczas wydarzenia odbywały się warsztaty. Od zdobienia pierników przez różne wymiary dekoracji choinkowych – jedne wymagające skupienia i precyzji, inne dużej dawki kreatywności. Nad całością czuwali przebrani za pomocników Mikołaja, animatorzy i animatorki.

Obecność Mikołaja zwiastuje prezenty. Oczywiście bez nich nie mogło się obyć. Dzieci z utęsknieniem czekały na to, co święty wyciągnie ze swojego worka. A znalazły się w nim prezenty dla dzieci w podziale na grupy wiekowe. Każdy podarunek zawierał upominek z logo klienta, obrandowane pierniczki i zestaw świąteczny z niespodziankami.

Dzieci i rodzice, którzy nie mogli uczestniczyć w spotkaniu we Wrocławiu otrzymali zestawy mikołajkowe drogą pocztową. W niezbędnikach znalazły się materiały do własnoręcznego przygotowania ozdobnych kul śnieżnych, czy stroików świątecznych – co umożliwiało zdalne uczestnictwo w mikołajkowych warsztatach. Oczywiście Mikołaj zadbał, żeby do każdej przesyłki trafił też adekwatny upominek.

#SOUNDS LIKE A CHALLANGE?

Czymże mogłyby zaskoczyć Mikołajki? Okazuje się, że zaskoczyły nas lingwistycznie. W wydarzeniu uczestniczyły dzieci, które porozumiewały się tylko w języku ukraińskim lub rosyjskim. A Mikołaj… po polsku. Na baczności stanęli jednak pomocnicy Mikołaja i udało się w ekspresowym tempie znaleźć przyjaznego Elfa z uśmiechem i znajomością języka.

Zespół po stronie Compani:

Klaudia Padlewska

  • koncepcja kreatywna
  • produkcja wydarzenia
  • realizacja wydarzenia

Mirela Radwańska

  • realizacja wydarzenia

Pracujemy dla

Let’s make
events together.

porozmawiajmy

linkedin facebook youtube instagram