Event: celebracja
i integracja

Klient z branży: Odzieżowej | Militarnej
Firma: Lokalny lider w produkcji oraz dystrybucji sprzętu i odzieży militarnej, survivalowej oraz outdoorowej.
Cel eventu: jubileusz 40-lecia firmy
Liczba uczestników: 240 osób
Miejsce realizacji: Miłocin

Cele eventu

Głównymi, założonymi przez klienta, celami organizacji wydarzenia były:

zajęcia muzyczne dla uczestników 40-lecia firmy
gra na bębnach

Celebracja 40-lecia firmy 

Event jubileuszowy odbył się w pięknym miejscu otoczonym zielenią. Nawiązując do czasów powstania firmy, cała przestrzeń została zaaranżowana w klimacie PRL, tworząc niepowtarzalną atmosferę.

Uczestnicy mieli okazję wziąć udział w różnorodnych tematycznych atrakcjach, które były dostępne przez cały event. Warsztaty bębniarskie okazały się prawdziwym hitem. Energia, jaka panowała w trakcie występu sprawiła, że wszyscy zaczęli świetnie się bawić i integrować ze sobą przez kilka godzin.

Motywacyjne przemówienie prezesa wniosło ogromną dawkę pozytywnej energii i wiary w możliwości zespołów w firmie. Podczas wydarzenia został rozstrzygnięty plebiscyt w pięciu wyjątkowych kategoriach [Największy pasjonat, Księga wiedzy, Team Lider, Red Bull, Pomocna dłoń]. Wyłonieni zwycięzcy otrzymali zasłużone wyróżnienie, podczas oficjalnego wręczania nagród.

Wynik eventu

Fuzja klimatu survivalowego i PRL z racji lat, w których powstała firma, pozwoliła na integrację pracowników
w wyjątkowych okolicznościach i odetchnięcie od codziennych obowiązków. Przeprowadzone warsztaty zaktywizowały gości do wspólnych aktywności i lepszego poznania swoich zainteresowań, umiejętności i mocnych stron. Atrakcje, łączące konieczność współpracy uczestników wraz z dobrą zabawą, pozwoliły na wzmocnienie teambuildingu i mogą pozytywnie wpłynąć na efektywność pracy zespołów w kolejnych miesiącach. 

Przeprowadzony plebiscyt pozwolił na docenienie pracowników i ich wysiłku wkładanego w codzienną, sumienną pracę. Całe wydarzenie przypomniało wszystkim, jak ważną rolę odgrywają indywidualne talenty i zaangażowanie w sukces całej organizacji,
a także jak istotna jest współpraca wszystkich organów,
aby cała firma mogła płynnie funkcjonować. 

Pracujemy dla

Let’s make
events together.

porozmawiajmy

linkedin facebook youtube instagram