Event integracyjno-celebracyjny AXA XL

Celebracja zimowa jest stałym punktem kalendarza firmy AXA XL. Event ma charakter integracyjny oraz celebracyjny. Wydarzenie ma na celu podsumowanie roku i nagrodzenie najbardziej zaangażowanych pracowników, więc spełnia założenia team buildingu oraz pozytywnie wpływa na wizerunek pracodawcy.

Skala wydarzenia: 350 osób
Miejsce eventu: Zaklęte Rewiry, Wrocław
Motyw przewodni: 20s’ Casino Night

Uczestnicy w kasynie

Przebieg eventu tematycznego

Integracja zespołu: W przygotowanych kasynach uczestnicy rywalizowali między sobą w losowo dobranych, mniejszych grupach. Umożliwiło to lepsze poznanie i zbudowanie relacji z osobami, z którymi na co dzień nie ma okazji współpracy w firmie. Wszystko to w nietypowych okolicznościach i przyjemnej atmosferze, podczas wspólnej zabawy. 

Atrakcje: Postawiona została strefa kasyna. Uczestnicy rywalizowali o specjalnie przygotowaną fake-kasę. Następnie goście mogli wymienić swoje wygrane na przebrania z lat 20  w specjalnej strefie. Uczestnicy mieli możliwość zrobienia pamiątkowych zdjęć w tematycznej fotobudce. Dodatkowo atrakcje stanowiło samo miejsce wydarzenia z wyjątkową scenografią, deklaracjami i przebraniami gości. Zostały przygotowane również zestawy prezentowe dla uczestników, a dobrą zabawę na parkiecie zapewnił DJ.

stół do gry

Realizacja eventu

W pełni odpowiadaliśmy za zaprojektowanie eventu w kwestiach koncepcji kreatywnej, zaplanowania harmonogramu, atrakcji, dekoracji, zestawów prezentowych i obsługi na miejscu.

Pracujemy dla

Let’s make
events together.

porozmawiajmy

linkedin facebook youtube instagram