Deviniti

Branża: IT
Typ eventu: wyjazd integracyjny
Liczba uczestników: 165
Termin: wrzesień
Miejsce: Ślesin nad jeziorem Mikorzyńskim (Wielkopolskie)
Zakres odpowiedzialności #Compani: kompleksowy, tj. koncepcja kreatywna, realizacja i produkcja

Klient

Firma Deviniti oferuje kompleksowe doradztwo w wyborze optymalnych narzędzi informatycznych zwiększających efektywność procesów biznesowych. Wspiera przedsiębiorstwa w adaptacji do dynamicznej cyfryzacji oraz zmieniających się potrzeb rynku, dostarczając rozwiązania dedykowane indywidualnym wymaganiom klientów.

Cele eventów

Opis przebiegu wydarzenia:

Wspólny weekend nad wodą. Wydawać mogłoby się, że to już gotowy scenariusz na wyjazd integracyjno-wypoczynkowy. By jednak wydarzenie mogło pełnić rolę teambulidingu niezbędna jest przemyślana, nienachalna agenda. Integracja grupy 165 osób, na co dzień współpracujących zdalnie wydaje się znakomitym pretekstem do utrzymania konwencji back to school – czyli wspomnień o nawiązywaniu nowych szkolnych znajomości. I tak też dni były pełne atrakcji dla chętnych uczestników. Dostępne było na tyle szerokie spektrum aktywności, aby każdy mógł znaleźć swój bezpieczny szkolny kąt. Od żartobliwych detali, takich jak sklepik z gumą turbo i archiwalne egzemplarze Bravo, po dyskotekę szkolną. Przemycone akcenty prowokowały do wymiany wspomnień: „A kto jeszcze nawijał kasetę na ołówek?”. Gdy przypominają się szkolne czasy, rodzi się w nas beztroska, a to błogi stan w którym możemy się poznawać z najlepszych stron.

Uczestnicy mogli w pełni korzystać z infrastruktury ośrodka w zakresie gier zespołowych oraz wodnych atrakcji. Dla łaknących wyzwań – park linowy. Dla rękodzielników – budowanie budek dla jeży. Dla ciała i ducha joga (czy ta beer, też się liczy…??). Popołudnia mijały na beach-barowych pufach przy plaży. A wrześniowe wieczory i noce rozgrzewały płomienie ogniska i tętniący życiem parkiet.

#SOUNDS LIKE A CHALLANGE?

Dowolność w realizacji harmonogramu atrakcji jest tak samo darem, jak wyzwaniem. Przygotowanie wydarzenia odpowiedniego dla ponad 160-cio osobowej grupy, tak aby nikt się nudził, a każdy odpoczął wymaga mocy kreatywności i sprawnej koordynacji. Co więcej wszystko powinno odbyć się w dogodnej dla całej Polski lokalizacji nad wodą.

Sounds like a challange? Przy odpowiednio wczesnym planowaniu i zaangażowaniu zaufanego zespołu – wymagające, ale jak najbardziej realne.

Zespół po stronie Compani:

Agnieszka Koksanowicz

  • koncepcja kreatywna
  • produkcja wydarzenia
  • realizacja wydarzenia

Małgorzata Mańkowska

  • realizacja wydarzenia

Pracujemy dla

Let’s make
events together.

porozmawiajmy

linkedin facebook youtube instagram