Sprawdź aktualne oferty pracy

Junior Administration Specialist

Oferujemy współpracę w 30-osobowym zespole specjalistów, którzy są wymiataczami w
swoich obszarach. Działamy w dynamicznie rosnącym biznesie – w pięknej, ale niełatwej
branży kreatywnej. Jeżeli Cię to nie przeraża, a ekscytuje – zapraszamy dalej 🙂

Zakres obowiązków

  • bieżąca, dynamiczna i pozytywna komunikacja z interesariuszami (pracownikami, klientami, sponsorami, uczestnikami wydarzeń),
  • zapewnienie właściwego obiegu dokumentów i komunikacji wewnętrznej w firmie,
  • wystawianie dokumentów księgowych w porozumieniu z Operations Managerem,
  • windykowanie interesariuszy (klientów, sponsorów),
  • support Operations Managera w procesach rekrutacyjnych,
  • wprowadzanie faktur kosztowych do wewnętrznego systemu,
  • wykonywanie przelewów bankowych,
  • bieżąca obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • dbanie o estetykę biura,
  • bieżące monitorowanie i uzupełnianie zapasów biurowych,
  • dbanie o serwis urządzeń biurowych,
  • support w organizacji integracji firmowych,
  • bieżący kontakt z IT, administratorem biura, zewnętrznym biurem rachunkowym

Etapy rekrutacji:

  1. wysyłka CV
  2. rozmowa rekrutacyjna
  3. case study
  4. spotkanie z zarządem

Wymagania

  • umiejętność pracy zespołowej
  • umiejętność pracy wielozadaniowej
  • umiejętność organizacji swojej pracy, sumienność, rzetelność
  • nauczymy: specyfiki pracy w branży

Doświadczenie nie jest konieczne, wszystkiego Cię nauczymy! 😉

Oferujemy

  • Pracę na 1/2 lub 3/4 etatu. Preferowane zatrudnienie: umowa zlecenie lub umowa B2B.
  • Wynagrodzenie. Stałe, proporcjonalne do umiejętności i doświadczenia.
  • Unikalne środowisko pracy. Kreatywna branża, projekty o różnorodnej charakterystyce (wydarzenia sportowe, rozrywkowe, merytoryczne), współpraca z rozpoznawalnymi markami, praca z klientem biznesowym, w rosnącej organizacji, w genialnym zespole i z najlepszymi partnerami.
  • W standardowym dniu w Compani pracujesz 6,5h dziennie. Nie wierzysz, że jest to możliwe w branży eventowej? Sprawdź.
  • Nowoczesną kulturę współpracy. Pracę kreatywną, ale opartą na danych. Współpracę, gdzie liczy się w 100% szczery feedback. Kulturę wzajemnego wsparcia i zrównoważonego doskonalenia się.
  • Elastyczny tryb pracy. Masz możliwość z pracy z biura, z domu, z kawiarni, etc. Potrzebujesz załatwić prywatę lub marzy Ci się workation? Jeżeli dowozisz swoje zadania – nie ma problemu.
  • Benefity. Dobieramy je słuchając potrzeb zespołu. Aktualnie to prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, Multisport, dofinansowanie do posiłków w miejscu pracy i zakupu okularów.
  • Nietuzinkowy zespół. Compani to genialni ludzie. Kreatywni, zorganizowani, kompetentni, ambitni, zaangażowani, pomocni, z wielkim serduchem i rzadko spotykaną energią.
  • Rozwój. Organizujemy szkolenia, warsztaty i korzystamy z niezależnego consultingu. Inspirujemy się doświadczeniami, case studies, czy artykułami. Dołączając otrzymujesz własny budżet do wykorzystania na samorozwój.
  • Wspólny czas. Budujemy trwałe i prawdziwe relacje. Współdzielimy pasje i zainteresowania. Integrowanie się prawdopodobnie mamy wpisane w DNA.
  • Wellbeing. Kładziemy nacisk na zachowanie równowagi. Intensywne okresy realizacji równoważymy przez odpoczynek, skrócony czas pracy, integrację. Prowadzimy wewnętrzny program motywujący do aktywności fizycznej, równowagi psychicznej i zdrowego odżywiania.

Zgłoszenia można kierować na adres kariera@compani.pl.

O nas

Projektujemy i realizujemy wydarzenia. Łączymy efektowność i efektywność, abstrakcję i konkret, kreatywność i biznes. W formule live i digital.

Compani to nie-agencja eventowa. Prowadzimy event house, gdzie w sposób zwinny zarządzamy kreatywnymi projektami. Generujemy nieskończoną ilość twórczych rozwiązań, zorientowanych na efektywne osiągnięcie celów. Rocznie obsługujemy blisko 1000 firm w ramach wydarzeń biletowanych oraz ponad 50 przy eventach enterprise.

Compani (z ang. company – firma, przedsiębiorstwo; z pol. kompani – partnerzy, towarzysze wspólnych przedsięwzięć). Biznes to praca z ludźmi i dla ludzi. Tworzymy niepodrabialne relacje z klientami, z uczestnikami eventów, z partnerami oraz w zespole. Kładziemy nacisk na klarowną strategię, efektywne procesy, transparentną komunikację i szczery feedback. Nie zapominamy o równowadze, elastyczności i dbaniu o wellbeing.

Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi partnerami, dostawcami i podwykonawcami. Stacjonujemy we Wrocławiu, a projekty realizujemy dla firm z całej Polski.

sesja zdjęciowa Compani

Abstrakcyjne pomysły przekuwamy w konkretne działania. Mierzymy sukces eventu konkretnymi wskaźnikami, m.in. wzrostem sprzedaży, zwiększeniem ilości leadów, poprawą retencji, optymalizacją kosztów, podniesieniem poziomu zaangażowania, sentymentu do marki/pracodawcy, etc. Zero bullshit, w eventach efektywność jest równie ważna, co efektowność.

Wyróżnia nas szczególne skupienie na experience uczestnika. Potrafimy w engagement. Założenia less waste event traktujemy jako obowiązek, a nie opcję.

Klauzula RODO
Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Compani sp. z o.o. z siedzibą w: Wielka 67, 53-340 Wrocław (Pracodawca – administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji do Compani sp. z o.o.. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: kariera@compani.pl.

Pracujemy dla

Let’s make
events together.

porozmawiajmy

linkedin facebook youtube instagram