Tajlandzka impreza w sercu Wrocławia, czyli Full Moon Summer Party

Połączenie letniego klimatu, motywów ognia, światła UV oraz tradycyjnych dekoracji z Dalekiego Wschodu przeniosło uczestników Summer Party na piaski tajlandzkiej plaży. Event firmowy w motywie Full Moon Party mieliśmy przyjemność zorganizować dla 300 pracowników międzynarodowej korporacji z branży ubezpieczeń.

 

Autorska koncepcja nocnej, plenerowej imprezy firmowej idealnie wpasowała się w klimat miejskiej plaży. Wodne odbicia świetlnych dekoracji nadały wydarzeniu jeszcze większej tajemniczości i egzotyki.

 

Egzotyczne dekoracje rodem z Dalekiego Wschodu

 

Tajlandzkie imprezy z cyklu Full Moon Party charakteryzują się barwnymi dekoracjami, podkreślającymi wyjątkowość i egzotykę wydarzenia. Halę namiotową zamieniliśmy w kolorystyczną mieszankę dekoracji, którym jeszcze większej wyjątkowości nadawało oświetlenie UV.

 

Statyczne, wielkoformatowe dekoracje to nie wszystko co czekało na przybyłych gości. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się bodypainting oraz świecące gadżety, które świetnie wkomponowały się w klimat wydarzenia i sprawiały, że parkiet cudownie się mienił.

 

Świetlne atrakcje i chwila relaksu

 

Tak efektowna impreza firmowa nie mogła obyć się bez fantastycznych pokazów, w których główną rolę odgrywała zabawa światłem. Ekscytujące występy idealnie wpasowały się w charakter i klimat eventu. Goście byli pod ogromnym wrażeniem umiejętności i zręczności artystów.

 

Podczas tak intensywnej wieczornej zabawy i emocjonujących atrakcji nie można zapomnieć o złapaniu oddechu i chwili odpoczynku. Strefa chilloutu świetnie wkomponowała się w egzotyczny klimat. Goście chętnie relaksowali się by wrócić do gorącej zabawy.