Plenerowa impreza firmowa

Okres wiosenno-letni to idealny czas do realizacji plenerowych imprez firmowych. Jedną z nich, a mianowicie rodzinny event dla firmy z branży motoryzacyjnej mieliśmy przyjemność zrealizować z początkiem czerwca. Z ogromną radością przenieśliśmy gości do zaczarowanej krainy pełnej emocji i atrakcji.

 

Emocjonujące show pełne artystów

 

Cały event odbywał się w atmosferze artystycznego występu, który pochłonął bez reszty wszystkich uczestników. Szczudlarze i kuglarze zachwycali swoją zręcznością i niezwykłymi umiejętnościami. Całość dopełniły występy cyrkowych artystów, muzycznych występów oraz show w wykonaniu charakterystycznie przebranych tancerek.

 

Moc atrakcji dla najmłodszych 

 

Plenerowe imprezy firmowe to przede wszystkim moc atrakcji dla dzieci, które mogą spędzić aktywnie czas ze swoimi rodzicami, biorąc udział w przeróżnych atrakcjach, które przygotowaliśmy.

 

Na najmłodszych czekały dmuchane zjeżdżalnie, przypominające bohaterów z ulubionych bajek i książek. Równie dużym zainteresowaniem cieszyły się stoiska z przeróżnymi grami i zabawami.

 

Podczas trwania eventu animatorzy zadbali, aby nikt się nie nudził. Kreatywne pokazy z różnych dziedzin cieszyły się ogromną popularnością i były oblegane od samego początku trwania eventu.

 

Chwila odpoczynku i relaksu

 

Poza atrakcjami, na uczestników czekały przeróżne strefy chillout’u, które świetnie sprawdziły się w rodzinnym szaleństwie. Byliśmy również odpowiedzialni za piknikowe menu, które przepełnione przeróżnymi daniami były prawdziwą ucztą nie tylko dla żołądka, ale również dla oczu. Mając na uwadze wygodę rodziców zadbaliśmy o specjalną strefę dla matek i niemowląt.

 

Przede wszystkim profesjonalizm i bezpieczeństwo

 

Realizacja wydarzenia o takiej charakterystyce była dla nas świetnym doświadczeniem. W trakcie prac projektowych musieliśmy sprostać wymogom dotyczącym organizacji imprez masowych, ponieważ wydarzenie było przygotowane dla ponad 1000 osób.

 

Bezpieczeństwo uczestników naszych realizacji jest najważniejsze, dlatego dodatkowo zadbaliśmy o służby medyczne oraz zaplecze techniczne na najwyższym poziomie.