Cyrkowe Summer Party: The Greatest Show

Czerwcowa pogoda sprzyja realizacji plenerowych eventów dla firm. Jednym z nich była wieczorna impreza firmowa dla Becton Dickinson. Po rozmowach z klientem zdecydowaliśmy o zorganizowaniu tematycznego Summer Party na terenie klimatycznej miejskiej plaży w centrum Wrocławia.

 

Wydarzenie było naszą autorską koncepcją. Stworzyliśmy event przez napisanie scenariusza po samą realizację. Zaangażowaliśmy 80 pracowników i 20 artystów, aby wieczorna impreza była na najwyższym poziomie i przeniosła gości w świat z filmu “Król Rozrywki”, którym inspirowaliśmy się przy budowaniu koncepcji.


Magiczny klimat The Greatest Show

 

Przeniesienie 400 osób do cyrkowego świata pełnego magii potraktowaliśmy jako wyzwanie i za wszelką cenę chcieliśmy, aby każdy z przybyłych gości poczuł się jak na widowni cyrkowego namiotu.

 

Postawiliśmy na grę światłem, która swoim ciepłem i kontrastem perfekcyjnie podkreślała cyrkowe dekoracje wprowadzające uczestników w magiczny świat. Impreza zaczęła się od fascynującej parady cyrkowej pełnej pokazów iluzji, występów kuglarzy oraz zręcznych monocyklistów. Po zakończeniu parady wszyscy artyści prezentowali swoje umiejętności w trakcie trwania eventu firmowego.

 

Cała impreza była prowadzona przez charyzmatycznego konferansjera, który przez cały wieczór zabawiał gości w iście cyrkowy sposób.

 

Moc cyrkowych atrakcji

 

Prawdziwe show zaczęło się po zapadnięciu zmroku. Dosłownie i w przenośni zrobiło się gorąco podczas wieczornych pokazów, które swoją oprawą zachwyciło wszystkich gości. Połączenie tanecznej choreografii oraz płonących rekwizytów rozgrzało gości do dalszej zabawy.

 

Wszystkie te elementy złożyły się na ekscytujące wydarzenie, które z pewnością na długo zapadnie w pamięć przybyłych gości. Dziękujemy za zaufanie firmie BD, która nie wahała się po raz kolejny powierzyć nam organizację imprezy firmowej.