1. urodziny C.H. Quick Park w Oławie

W grudniu 2018 roku mieliśmy ogromną przyjemność stworzyć wydarzenie celebrujące 1. urodziny C.H. Quick Park w Oławie! Autorska forma konkursu z wykorzystaniem koła fortuny, emocjonujących licytacji i atrakcyjnych nagród sprawiła, że zaangażowanie i frekwencja były niesamowite.

 

Wielkie emocje na 1. urodzinach C.H. Quick Park w Oławie

W przygotowaniu wydarzenia głównym wyzwaniem, które stanęło przed Compani było stworzenie i wprowadzenie koncepcji zupełnie nowego rodzaju eventu. Podczas 2-dniowej celebracji, Klienci brali udział w specjalnie zorganizowanych licytacjach z elementami zabawy, w których zdobywali atrakcyjne i różnorodne nagrody urodzinowe. Poza główną częścią eventu, goście chętnie brali udział w specjalnie przygotowanych atrakcjach, a na pamiątkę każdy otrzymał symboliczny upominek, przypominający o dobrej zabawie.

 

Moc pokazów i atrakcji dla najmłodszych

Emocjonujące licytacje, które w całości pochłonęły dorosłych, nie przeszkodziły najmłodszym spędzić świetnie czasu podczas eventu. Efektowne pokazy artystyczne znanego iluzjonisty i teatru dla dzieci, pochłonęły całkowicie najmłodszą publiczność. Nie brakowało również atrakcji dla całych rodzin takich jak pozowanie do pamiątkowej karykatury czy skorzystanie z fotobudki pełnej gadżetów.

 

Wynikiem akcji, było spełnienie założonych celów akcji pro sprzedażowej oraz zadowolenie wszystkich Klientów wychodzących z uśmiechem z galerii. Mamy nadzieję, że widzimy się podczas kolejnych urodzin.